Dominik Hrbatý v akadémii LOVE 4 TENNIS

Dominik Hrbatý v akadémii LOVE 4 TENNIS

Jeden z najúspešnejších hráčov slovenskej tenisovej histórie ponúkol našej akadémii možnosť spolupráce. Je nám cťou oznámiť, že ikona slovenského tenisu, bývalý dvanásty hráč rebríčka ATP Dominik Hrbatý, ponúkol možnosť špeciálneho tréningového programu pod jeho vedením v našej akadémii.

„Páči sa mi, ako funguje Love 4 Tennis. Chalani poskytujú tréningy, kondičnú prípravu, možnosť strečingových cvičení, jogy i masáží či služby mentálneho trénera a psychologičky. Preto som navrhol, že s nimi budem rád spolupracovať, aby som naviedol hráča, trénera a rodičov správnym smerom,“ hovorí víťaz šiestich turnajov ATP Dominik Hrbatý.

Erik Csarnakovics, šéftréner a majiteľ akadémie približuje, ako bude spolupráca vyzerať. „Hľadali sme spôsob, ako by sa dali skúsenosti dlhoročného profesionála využiť v prospech našich hráčov. Domino prišiel s nápadom tréningových kempov (týždňov), počas ktorých by sa denne venoval vybraným hráčom. Vyhodnotil by ich techniku, pohyb a taktické myslenie. Na základe tejto analýzy by navrhol postup v ďalšom napredovaní v kariére a poradil, na čo by sa mal hráč zamerať v budúcnosti.”

Zdieľaj tento príspevok