Najlepšie sústredenie na Teplom vrchu: Kvantum roboty a slabý mobilný signál

Najlepšie sústredenie na Teplom vrchu: Kvantum roboty a slabý mobilný signál

Členovia LOVE 4 TENNIS boli na sústredení na strednom Slovensku v obci Teplý Vrch už štvrtý raz po sebe. Tréneri si tento týždňový pobyt so zverencami veľmi chvália, pretože má plno výhod.
Sústredenie je súčasťou každoročnej predsezónnej prípravy. „Konalo sa už štvrtý rok. Sú tam dobré podmienky na trénovanie pri vodnej nádrži, kde je štatisticky najteplejšia voda na Slovensku. Bývame v malom hoteli, ktorý vyhovuje mojim predstavám, ako by to malo vyzerať na sústredení. Je tam veľmi slabý mobilný signál, v rámci hotela dokonca ani nie je. To je základom dobrého sústredenia,“ usmial sa hlavný tréner LOVE 4 TENNIS Erik Csarnakovics.
„Človek aspoň vypadne z každodenného režimu. Sme hneď pri lese, kde sa dá behať, športovať. Sú tam tenisové, volejbalové i futbalové ihriská, máme tam priestor pre regeneráciu. Disponujú aj dobre zariadenou posilňovňou. Je to v dedinke, kde aj posledná krčma zavrie o ôsmej hodine večer. Nie je tam týmpádom žiadne lákadlo, ktoré by nás rušilo pri trénovaní,“ vysvetľoval kouč.
Variabilné cvičenia
K pestrosti cvičení prispel aj otec Erika Csarnakovicsa, ktorý v minulosti trénoval futbalové tímy. „Býva blízko, spolupracujeme aj s ním. Dáva tomu iný náboj, čo pomôže kondičnému trénerovi Mišovi Dubovcovi i mne. Je zvyknutý a vie ako má pracovať  s veľkou skupinou ľudí. Bolo nás tam štrnásť,“ dodal hlavný tréner, ktorý označil sústredenie za najlepšie, aké doteraz mali. „Zišla sa dobrá partia, odviedli kvantum roboty a mali výborný prístup.“
Medzi účastníkmi boli aj Mišo Fašung, zverenci Jána Stančíka Adrián Partl a Martin Caro, ďalej Vlado Kurek, Jakub Behúň, Diana Spiššáková a ďalší.

Zdieľaj tento príspevok