Detske kurzy

V Love4Tennis kids hrajú deti
  • naplno.
  • s úsmevom.

Tenisová škola Love4Tennis kids je prípravkou profesionálnej tenisovej akadémie Love4Tennis, kde vyrástli a trénujú Daviscupoví a Fedcupoví reprezentanti Slovenska Norbert Gomboš, Lukáš Lacko, Jarmila Gajdošová a Kristína Kučová. Tenisová škola je vhodá pre deti od 3 do 10 rokov. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a tenisových zručností. Tréningový proces je vedený v malých skupinkách, s rôznymi pomôckami a pod dohľadom skúseného trénerského tímu. Všetci naši tréneri sú kvalifikovaní a majú bohaté skúsenosti vo výučbe tenisu. Samozrejmosťou je individuálny prístup s prihliadaním na schopnosti a zručnosti každého dieťaťa.

Tréningový proces našich malých tenistov je hravou formou zameraný na:

  • vybudovanie pozitívneho vzťahu k športu
  • rozvoj pohybových schopností a koordinácie
  • správne osvojenie všetkých tenisových úderov
  • základy tenisového myslenia
  • príprava na prechod do súťažného tenisu

Hlavnou myšlienkou našej tenisovej školy pre deti a tenisovej akadémie Love4Tennis je zabezpečenie komplexného vývoja hráča od 3 rokov až po profesionálnu kariéru. Tenisová škola pre deti má za úlohu dieťa správne rozvinúť po kondičnej stránke, naučiť ho správnej technike tenisu a vytvoriť základné tenisové myslenie. Následne vo veku 11-12 rokov môže dieťa prestúpiť v rámci nášho klubu do tenisovej akadémie, kde sa začne zoznamovať so súťažným tenisom. Toto je dôvod, prečo naši hráči môžu stráviť celý svoj tenisový život na jednom mieste a pod jednotným odborným vedením.

Náš trénerský tím v tenisovej škole:
Erik Csarnakovic, Ján Stančík, Michal Fašung, Matej Klobušovský, Martin Caro, Matej Pobiš
V prípade záujmu kontaktujte hlavného trénera našej tenisovej školy p. Cara na tel. čísle 0902 787 631 alebo emailom na stancik@love4tennis.sk

Programy - detský tenis

detsky_tenis